Walka o zwycięstwo była zacięta – tak należy podsumować przebieg spotkań finałowych tegorocznego turnieju, którego rozgrywki odbyły się w Zespole Szkół Publicznych w Łazach. Gościem specjalnym był p. Lesław Ćmikiewicz – zawodnik legendarnej Drużyny Orłów Górskiego. 

W finałowych rozgrywkach spośród ośmiu turniejowych drużyn znalazły się cztery: BLUES BROTHERS SĘKOCIN, FC LESZNOWOLA, TĘCZA ŁAZY oraz reprezentacja PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ z Piaseczna. W takiej też kolejności drużyny stanęły na podium. Najlepszym zawodnikiem XIII Turnieju o Puchar Prezesa MZPwGL okazał się Kamil Iskin z sękocińskich BLUES BROTHERS, najskuteczniejszym strzelcem Tomasz Kowalski, a ”nieprzepuszczalnym” bramkarzem Maciej Janik

Swoje „sportowe pięć minut” mieli też goście i kibice. W rozegranych między nimi zawodach ”Strzał na ślepo” zwycięski laur zdobył pan Marek Sokołowski – na co dzień zagorzały kibic i radny gminny.

Sportowe zmagania relacjonował p. Sławomir Żaboklicki – właściciel Hotelu Poniatowski, który ufundował catering, a opiekę medyczną sprawował NZOP Salus. Jak widać przy zaangażowaniu i wsparciu niewielu osób można zrealizować niezłą imprezę sportową. I to po raz trzynasty!

« z 2 »
Kategorie: Luty 2017